ارائه گزارش عملكرد فرودگاه كاشان در شوراي چهارم اسلامي شهر كاشان مهر تایید اعضای شورای اسلامی شهر بر اصالت فرودگاه کاشان
۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ خرداد - تعداد بازدید: 555 بار
به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، در جلسه اخیر شورای شهر کاشان اعضای این شورا بر اصالت و اهمیت جایگاه فرودگاه و حضور سرمایه گذاران  و رسیدن به نقطه سود آوری مهر تایید زدند.
در این جلسه که در غیاب شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر به دلیل همزمانی با نشستی در فرمانداری کاشان برگزار شد؛ اعضای شورا به بررسی راه کارهای توسعه فرودگاه  کاشان در منطقه پرداختند.
مجید شمس از اعضای شورا با بیان اینکه  مسلما هیچ کدام از اعضای شورا مخالف احداث فرودگاه در کاشان نبوده و نیستیم، بیان کرد: اگر وجود فرودگاه به نفع مردم منطقه باشد قطعا از موافقان آن به شمار می آییم.
علی رسول زاده عضو دیگر شورا  در این نشست با تأکید بر جایگاه ویژه کاشان، فرودگاه را یکی از برندهای منطقه دانست و در عین حال لزوم رعایت مصلحت و اولویت های منطقه  را یادآور شد.
 امیرحسین پارسا با تقدیر از گستردگی فعالیت ها در فرودگاه کاشان  این زیرساخت حمل و نقل هوایی را یکی از نقاط قوت شورای چهارم توصیف و بیان کرد: به طور یقین آیندگان از این اتفاق مهم زیرساختی به نیکی یاد می کنند اتفاقی که موجب نزدیک کردن کاشان به مرحله استان شدن می شود.
 علی هاشمی طاهری  با تجلیل از تلاش های فراوان برای احداث فرودگاه کاشان، توسعه زیرساختی شهرستان را گامی در جهت پیشرفت منطقه قلمداد و عنوان کرد: باید از اینگونه اقدامات جدای از سلایق مختلف و نگرش های متفاوت حمایت شود چراکه با توجه به ظرفیت بی بدیل شهرستان می تواند زمینه ساز اتفاقات خوبی در آینده شود.
علی هاشمی طاهری نیز با یادآوری فرآیند سخت و پیچیده اعطای مجوز فرودگاه به کاشان خواستار عزم جدی همگان برای استفاده شایسته تر از این بهره مندی شد و موافقت عموم اعضای شورا برای ایجاد و استمرار این زیرساخت مهم را به فال نیک گرفت.
همچنین عضو دیگر شورا جواد حاجی قدیری بیان کرد: احداث هر زیرساختی برای شهر و فراهم آوردن امکانات رفاهی برای شهروندان مستلزم هزینه هایی است که با توجه به رضایت عمومی از این اقدام توسعه آفرین، می توان گامی مثبت و ارزنده ارزیابی کرد.
مدنی  عضو دیگر شورا به سیاست های تشویقی برای حضور بیش از پیش سرمایه گذاران در فرودگاه کاشان پرداخت.
در ادامه این نشست مدیران فرودگاه و شهرداری کاشان به توضیحاتی پیرامون عملکرد فرودگاه کاشان پرداختند.

برچسب ها:
فرودگاه کاشان
ارسال به شبکه های اجتماعی:
تصاویر مرتبط
نظر شما درباره این مطلب:
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت پورتال منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
۱۳۹۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد
لطفا هماهنگ کنید که دیگر چارتر کننده اصلی پروازها با شهرداری نباشد و به یک شرکت معتبر واگذارشود تا به این وسیله شرایط برقراری پروازهای بیشتر از فرودگاه کاشان فراهم شود. فرودگاه کاشان باید فقط در مسیرهای داخلی 100 پرواز رفت و برگشت مجموعا 200 پرواز در هفته داشته باشد. نه اینکه فقط 2 پرواز رفت و برگشت مجموعا 4 پرواز...!!!!!!
سرخط خبرها
شروع پروازهای مسیر کیش-کاشان-کیش از تاریخ پنجشنبه 31 خرداد 1397
شروع پروازهای مسیر کیش-کاشان-کیش از تاریخ پنجشنبه 31 خرداد 1397
جلسه معارفه معاونت حراست فرودگاه کاشان جناب آقای وحید داروغه
جلسه معارفه معاونت حراست فرودگاه کاشان جناب آقای وحید داروغه
جلسه آشنایی فرماندهی محترم پلیس فرودگاه با کارکنان فرودگاه کاشان
جلسه آشنایی فرماندهی محترم پلیس فرودگاه با کارکنان فرودگاه کاشان
افزایش پرواز های مسیر مشهد-کاشان-مشهد از تاریخ 97/04/01
افزایش پرواز های مسیر مشهد-کاشان-مشهد از تاریخ 97/04/01
برگزاری آيين توديع و معارفه فرماندهي پلیس فرودگاه کاشان
برگزاری آيين توديع و معارفه فرماندهي پلیس فرودگاه کاشان
جلسه اعضای محترم هیئت مدیره فرودگاه کاشان
جلسه اعضای محترم هیئت مدیره فرودگاه کاشان
بازرسی دوره ای دستگاه های XRAY فرودگاه کاشان
بازرسی دوره ای دستگاه های XRAY فرودگاه کاشان
برگزاری دوره factory training در شركت indra اسپانيا
برگزاری دوره factory training در شركت indra اسپانيا
گزارش تصویری از شروع پروازهای مشهد-کاشان-مشهد شرکت هواپیمایی آتا
گزارش تصویری از شروع پروازهای مشهد-کاشان-مشهد شرکت هواپیمایی آتا
تازه ترین اخبار
جلسه معارفه معاونت حراست فرودگاه کاشان جناب آقای وحید داروغه جلسه آشنایی فرماندهی محترم پلیس فرودگاه با کارکنان فرودگاه کاشان افزایش پرواز های مسیر مشهد-کاشان-مشهد از تاریخ 97/04/01 برگزاری آيين توديع و معارفه فرماندهي پلیس فرودگاه کاشان جلسه اعضای محترم هیئت مدیره فرودگاه کاشان بازرسی دوره ای دستگاه های XRAY فرودگاه کاشان گزارش تصویری از شروع پروازهای مشهد-کاشان-مشهد شرکت هواپیمایی آتا بازدید جانشین فرماندهی محترم پلیس فرودگاه کشور جناب آقای سرهنگ ابراهیم گل و هیئت همراه از مجموعه فرودگاه کاشان گزارش تصویری از عملیات جستجوی گردشگر گمشده در کویر مرنجاب آخرین جلسه هیئت مدیره فرودگاه کاشان در سال 96 بازرسی بازرسان شرکت هواپیمایی کیش ایر از فرودگاه کاشان برگزاری مراسم ویژه ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و تجلیل از کارکنان خانم فرودگاه کاشان به مناسبت روز زن توسط سپاه حفاظت فرودگاه کاشان
پربازدیدترین اخبار
بازديد مديران ارشد ،عمليات ،ايمني و حراست ايرلاين طرف قرارداد با شهرداري كاشان راه اندازی سامانه پیامکی فرودگاه کاشان معرفي فرمانده پليس فرودگاه كاشان جناب آقای سرگرد محمدرضا ترنجي برداشت اطلاعات سطوح پروازي فرودگاه كاشان جهت درج در كتاب AIP اعطای حکم سرپرست اداری و مالی فرودگاه کاشان به جناب آقای سید مهدی محتشمیان نصب سرديس دانشمند شهيد مصطفی احمدي روشن انتشار راهنمای مسافرین فرودگاه کاشان پرواز آزمایشی در فرودگاه کاشان انجام شد اولین نشست هم اندیشی مدیرکل فرودگاه کاشان با همکاران در سال 95 بازديد مدير ارشد سازمان مديريت و برنامه جناب آقای مهندس سپهری از فرودگاه كاشان
کاشان - کیلومتر  12 جاده نطنز
فرودگاه کاشان - KashanAirport